הסטודיו

כרגע יש לנו מועדון אחד יחיד ומיוחד בתל אביב והוא ממוקם בקניון עזריאלי שרונה – קומה 2 (דרך מנחם בגין 121)
ברור, ואפילו לא צריך להביא מנעול מהבית – הוא כבר נמצא בלוקר.
אנחנו ב-1rebel לא מעריצים גדולים של בקבוקי פלסטיק ובגלל זה אנחנו מציעים לכם בקבוקים רב פעמיים טובים לסביבה העוברים חיטוי מדי שימוש. אתם פחות בקטע? סבבה, תוכלו להביא בקבוק רב פעמי מהבית ולמלא אותו בעמדות המיועדות לכך.
כבר לפני הסשן תוכלו לעבור בבר שלנו ולהתפנק עם אספרסו טוב שיעיף את האנרגיות שלכם לשמיים. רק אל תשכחו להזמין גם את שייק החלבון המרענן שלכם לסוף הסשן. השייק יחכה לכם מיד כשתסיימו. יש לנו מגוון רחב של שייקים שמכילים 24 גרם חלבון. בדיוק מה שהשריר צריך להתאוששות מהאימון.
בגדים נוחים, נעלי ספורט ואת עצמכם. הכי פשוט ונח.
מגבות לאימון ומגבות למקלחת, מגבות קרות לפנים, דאודורנט, קרם לחות, קרם פנים, קרם ידיים, שמפו, סבון גוף, סבון פנים, קרם לשיער, ספריי מייצב לשיער, מייבשי שיער ומחליקי שיער.
יש - והן מצוידות בכל טוב (דאודורנט, קרם לחות, קרם פנים, קרם ידיים, שמפו, סבון גוף, סבון פנים, קרם לשיער, ספריי מייצב לשיער) כדי לתת לכם בדיוק את הפינוק שאתם צריכים כדי לסיים את הסשן כמו גיבורים אמיתיים.
בכניסה למועדון קיימת חנות קטנה ומטריפה שמציעה קולקציה של בגדי 1rebel.
תאמינו לנו - רק בשביל זה שווה לבוא לסשן :) חברי 1rebel מקבלים שעתיים חינם בחניון מגדל עזריאלי שרונה. בימי חול בבוקר, בין השעות 06:00-09:00 אחה"צ, בשעות 17:00 ועד לסגירת המועדון (22:00 בערב). בשישי ושבת, הטבת שעתיים חינם תקפה לאורך כל היום. שימו לב, על מנת ליהנות מההטבה חשוב להחתים את כרטיס החנייה במועדון ולהעביר במכונת התשלום לפני היציאה מהחניון. ניתן גם לחנות בחניון של קניון עזריאלי, הטבת חנייה חינם שם היא ל-3 שעות ולאורך כל היום. גם במקרה זה חשוב להחתים את כרטיס החנייה במועדון ולהעביר במכונת התשלום של חניון קניון עזריאלי לפני היציאה.

הסשנים

מדובר בחווית פיטנס שלא חוויתם באווירת מסיבה ובקצב שסוחף כל תא ותא בגוף.
ברגע שהאימון מתחיל - הדלתות נסגרות. במילים אחרות - אל תאחרו!
הדיל בינינו הוא כזה: אתם באים לתת את הבסט של הבסט שלכם, לא חשוב אם אתם מתחילים או מתקדמים. אנחנו נדאג שהאימון יהיה אפקטיבי - רק לא לשכוח להגיע 15 דק' לפני האימון הראשון לתדרוך ראשוני.
כן, ורצוי עם נעלי הספורט הכי נוחות שלכם
מורידים את אפליקציית 1rebel ושם ניתן למצוא את מערכת השעות שלנו או כאן באתר. מה שבא לכם

קביעת סשנים

כן, אפשר. למרות שאם אתם פוחדים ממחויבות, אולי כדאי לכם לנסות קודם להשתתף בחתונה ממבט ראשון.
ממש כאן למעלה באתר, הנה, איפה שכתוב "קביעת אימון".
אפשר להצטרף לרשימת ההמתנה דרך לחיצה באתר על "הצטרפות לרשימת ההמתנה".
פונה אלינו באמצעות המייל [email protected] ואנחנו יוצרים איתך קשר במיידי.