הסטודיו

כרגע יש לנו מועדון אחד יחיד ומיוחד בתל אביב והוא ממוקם בקניון עזריאלי שרונה – קומה 2 (דרך מנחם בגין 121)

ברור, ואפילו לא צריך להביא מנעול מהבית – הוא כבר נמצא בלוקר. אתם צריכים לבוא רק עם אנרגיות קרביות.

אנחנו ב-1rebel לא מעריצים גדולים של בקבוקי פלסטיק ובגלל זה אנחנו מציעים לכם בקבוקים רב פעמיים טובים לסביבה העוברים חיטוי מדי שימוש. אתם פחות בקטע? סבבה, תוכלו להביא בקבוק מים מהבית ולמלא אותו בעמדות המיועדות לכך.

כבר לפני הסשן תוכלו לעבור בבר שלנו ולהתפנק עם אספרסו טוב או עם שייק PRE WORKOUT שיעיף את האנרגיות שלכם לשמיים. רק אל תשכחו להזמין גם את שייק החלבון המרענן שלכם לסוף הסשן. השייק יחכה לכם מיד כשתסיימו.

בגדים נוחים, נעלי ספורט ואת עצמכם. במצב קרב.

מגבות אימון ומגבות למקלחת, מגבות קרות לפנים, דאודורנט, קרם לחות, קרם פנים, קרם ידיים, שמפו, סבון גוף, סבון פנים, קרם לשיער, ספריי מייצב לשיער, מייבשי שיער ומחליקי שיער ואפילו עמדת גיהוץ בגדים.

יש - והן מצוידות בכל טוב (דאודורנט, קרם לחות, קרם פנים, קרם ידיים, שמפו, סבון גוף, סבון פנים, קרם לשיער, ספריי מייצב לשיער) כדי לתת לכם בדיוק את הפינוק שאתם צריכים כדי לסיים את הסשן כמו גיבורים אמיתיים.

בכניסה למועדון קיימת חנות קטנה ומטריפה שמציעה קולקציה מטמטמת של בגדי 1rebel. התחדשתם? הכינו מקום בכרטיס הזיכרון כי אתם הולכים לפוצץ לעצמכם ת'נייד בתמונות איתם.

תאמינו לנו - רק בשביל זה שווה לבוא לסשן :) חברי 1rebel מקבלים שעתיים חינם בחניון מגדל עזריאלי שרונה. בימי חול בבוקר, בין השעות 06:00-09:00 אחה"צ, בשעות 17:00 ועד לסגירת המועדון (22:00 בערב). בשישי ושבת, הטבת שעתיים חינם תקפה לאורך כל היום. שימו לב, על מנת ליהנות מההטבה חשוב להחתים את כרטיס החנייה במועדון ולהעביר במכונת התשלום לפני היציאה מהחניון. ניתן גם להחנות בחניון של קניון עזריאלי, הטבת חנייה חינם שם היא ל-3 שעות ולאורך כל היום. גם במקרה זה חשוב להחתים את כרטיס החנייה במועדון ולהעביר במכונת התשלום של חניון קניון עזריאלי לפני היציאה.

הסשנים

תכל'ס - מעצבים אותך מחדש. כל אימון הוא 45 עד 60 דק' של מאמץ עילאי והכל תחת אווירת מסיבה קרבית מיוחדת עם הרבה אפקטים ואורות... בקיצור שמח.

ברגע שהאימון מתחיל - הדלתות נסגרות. במילים אחרות - אל תאחרו!

הדיל בינינו הוא כזה: אתם באים לתת את הבסט של הבסט שלכם, לא חשוב אם אתם מתחילים או מתקדמים. אנחנו נדאג שהאימון יהיה אפקטיבי - רק לא לשכוח להגיע 15 דק' לפני האימון הראשון לתדרוך ראשוני.

כן, ורצוי עם נעלי הספורט הכי טובות שלכם (לא אלה שנשארו בארון מאז הטיול השנתי בכיתה ט' לנחל ג'ילבון)

מורידים את אפליקציית 1rebel ושם ניתן למצוא את מערכת השעות שלנו או כאן באתר. מה שבא לכם

בגדים נוחים, נעלי ספורט ואת עצמכם. מוכנים וערוכים למלחמה.

קביעת סשנים

כן, אפשר. למרות שאם אתם פוחדים ממחויבות, אולי כדאי לכם לנסות קודם להשתתף בחתונה ממבט ראשון.

ממש כאן למעלה באתר, הנה, איפה שכתוב "קביעת אימון". מטורף.

אפשר להצטרף לרשימת ההמתנה דרך לחיצה באתר על (תופים...) "הצטרפות לרשימת ההמתנה".

תלוי בחבילת האימונים - מציעים במקרה הזה פשוט להרים טלפון למועדון ולברר. עד שהאימון מתחיל, האנשים שלנו נורא נחמדים.

פונה אלינו באמצעות המייל [email protected] ואנחנו יוצרים איתך קשר במיידי.